آموزش ساخت ربات آدم آهنی

شما می‌توانید در کلاس‌های آموزش کدنویسی اسکرچ با ربات، با استفاده از امکاناتی که در پک بازی سازی قرار داده شده است، ربات پی بات را به ربات‌هایی با کاربردهای مختلف تبدیل کنید. 

اولین رباتی که خواهید ساخت ربات آدم آهنی فوتبالیست خواهد بود. رباتی که با اضافه شدن دو سروو موتور به عنوان پاها و دو سروو موتور به عنوان دست‌ها به ربات پی بات ساخته خواهد شد و بعد از کدنویسی آن قادر خواهید بود تا کار با ربات فوتبالیست انسان نما را تجربه کنید و با ربات خود فوتبال بازی کنید.

آموزش ساخت پی‌بات دایناسوری

ربات بعدی، ربات دایناسور است که به کمک آن قادر خواهید بود تا یک بازی ترکیبی از دنیای واقعی و مجازی را تجربه کنید.

دو سرو موتور در گردن و دم ربات قرار دهید و دایناسور خود را در دنیای واقعی حرکت دهید و در فضای مجازی میوه‌های درختان را با حرکات دم و گردن دایناسور بچینید تا دایناسورتان را با خوردن این میوه‌ها زنده نگه دارید و امتیاز جمع کنید. 

آموزش ساخت پی بات و مزرعه هوشمند

تجربه یک مزرعه هوشمند همراه با ربات پی‌بات و پک بازی یکی از جذاب ترین تجربه‌های آموزشی شما در کلاس های آموزش کدنویسی اسکرچ با ربات خواهد بود. 

پی بات شما با نصب قطعات چوبی، مقوایی و سه سروو موتور، تبدیل به یک مزرعه هوشمند می‌شود و می‌توانید به کمک کدنویسی به زبان اسکرچ بازی‌های متنوعی را اجرا و بازی کنید.
گل آفتابگردان نصب شده بر روی پی بات را آبیاری کرده و به کمک مترسک کلاغ‌ها را از آن دور کنید تا رشد کند و فصل برداشت محصول فرا رسد.

آموزش ساخت پی بات شکارچی یا تیر انداز

بازی آخر

با نصب قطعات چوبی، یک کمان و سه سروو موتور، ربات کدنویسی اسکرچ پی بات تبدیل به یک تیر‌انداز می‌شود و شما می‌توانید تیر را به سوی هدف شلیک کنید.