برند پیشروبات

 
امروزه شاهد رقابت فشرده جوامع در دستیابی به تکنولوژی‌های برتر به مثابه منبع اصلی قدرت می‌باشیم. افراد تیزهوش و خلاق و صاحبان اندیشه‌های نو با تفکر واگرا از سرمایه‌های هر جامعه و ملتی هستند. از این رو در دهه‌های اخیر مطالعات و تحقیقات در زمینه تکنولوژی آموزشی و پرورش ذهن‌های خلاق بیش از هر زمان دیگر مورد توجه قرار گرفته است.
در چنین فضایی پیشروبات، به مدیریت آقای مهندس افشین مدینه‌ای با سابقه فعالیت در زمینه اتوماسیون صنعتی و با هدف ارتقاء‌ سطح دانش و مهارت‌های عمومی و ترویج علم رباتیک قدم در عرصه آموزش ساخت و طراحی ربات در سطوح مختلف نهاده است.
پیشروبات برای نیل به این هدف ضمن بررسی دقیق کیت‌ها و برنامه‌های آموزشی رباتیک موجود در جهان، اقدام به گزینش و جمع‌آوری مناسب‌ترین مجموعه‌ها در این زمینه نموده است.
 
 

افتخارات پیشروبات

 

فعالیت‌های رباتیک پیشروبات:


  آموزش رباتیک در مدارس، آموزشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی
  تولید محصولات و پلتفرم های رباتیك
  ارائه بازوهای صنعتی و بازوهای همکار رباتیک
  ارائه محصولات آموزشی رباتیک از شرکت‌های معتبر دنیا
  ارائه و واردات انواع سنسورها، ماژول ها و قطعات رباتیک
  تجهیز کارگاه ها و تیم های رباتیک مدارس، دانشگاه ها و مراکز فنی و حرفه ای
  طراحی، مشاوره و اجرای پروژه های رباتیک صنعتی و غیرصنعتی
  مشاوره در زمینه مسابقات رباتیک نظیر روبوکاپ، فیراکاپ و مسابقات رباتیک خوارزمی
  تنها مرکز تخصصی ارائه و آموزش ربات های انسان نما در ایران
 
 
برنامه های آموزشی سیستماتیک پیشروبات از پیش دبستانی شروع و تا دانشگاه ادامه می‌یابد. مباحث پایه ای آموزش رباتیك و STEM پیشروبات با پک ها و مجموعه های آموزشی ROBOTIS DREAM ، ROBOTIS OLLO ، ROBOTIS IDEAS و KAIROBOT آغاز می‌گردد. برنامه آموزشی این مجموعه توسط متخصصان کره‌ای برای دوره‌های مختلف تحصیلی طراحی شده است و با هدف بهره‌وری هر چه بیشتر با هماهنگی و مشاوره متخصصان ایرانی با شرایط آموزشی موجود سازگار شده است.
در حال حاضر مدارس متعددی در شهرهای تهران، کرج، اهواز، ساری، کرمان، رفسنجان، یزد، بندرعباس و ... و همچنین در کشورهایی نظیر افغانستان و عراق تحت پوشش برنامه آموزشی پیشروبات قرار دارند. همچنین پیشروبات نماینده شرکت‌هایی نظیر ROBOTIS ، HOKUYO ، SOFTBANK ROBOTICS ، ROBOARD ، ROBOBUILDER و DEVANTECH می‌باشد و مفتخر است که سهم بزرگی از تأمین قطعات رباتیک دانشگاه‌ها، مراکز علمی و گروه‌های رباتیک را به عهده دارد.