وبینار کارآفرینی برای فرزندان
وبینار کارآفرینی برای فرزندان

در وبینار رایگان «آماده‌سازی فرزندان برای شغل‌های آینده» چه چیزی در انتظار ماست!

از امروز قدم در راه فردا بگذاریم

کودکان و کارآفرینی

تکنولوژی، خلاقیت و مهارت حل مسأله، قدرت‌هایی در ذهن و دستان کودکان ما برای خلق دنیای مورد علاقه خود می‌باشد.

مشاغل جهان در قرن ۲۱ و با شروع انقلاب صنعتی چهارم تغییرات چشمگیری را شاهد است. گفته می‌شود بیش از نیمی از مشاغل دنیا تحت تاثیر دانش برنامه نویسی و رباتیک قرار گرفته‌اند و بیش از ۲ میلیون شغل جدید درحوزه‌های هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، اینترنت اشیا، رباتیک و چاپگرهای سه بعدی ایجاد خواهند شد.

ربات انسان نما pepper

هم اکنون بسیاری از کشورهای پیشرفته و در حال توسعه برنامه‌های آموزشی متنوع و خاصی را برای آماده نمودن‌ کودکان سرزمین خود برای این تغییرات شغلی فراهم نموده‌اند.

اما سوال اینجاست آیا ما نیز می‌توانیم آموزش‌های مناسبی برای رویارویی کودکان با چالش شغل‌های آینده داشته باشیم؟

برای پاسخ به این پرسش پیشروبات وبینار رایگان «آماده‌سازی فرزندان برای شغل‌های آینده» را طراحی و اجرا نموده است. برای آشنایی بیشتر با این وبینار ادامه مطالب را دنبال کنید و در پایان تنها با وارد کردن نام و شماره تماس خود نسبت به رزرو و هماهنگی برای شرکت در این وبینار اقدام نمایید.

کارآفرین‌هایی که جهان را با فناوری روز متحول کردند

شریک سندبرگ کارآفرین زن

شریل سندبرگ
شریل سندبرگ مدیر فناوری، نویسنده و در حال حاضر از مدیران شرکت facebook است. او هم چنین عضو هیئت مدیره کمپانی والت دیزنی و شرکت V-Day می باشد.

استیو جابز شرکت اپل

استیو جابز
استیو جابز کارآفرین، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت Apple و یکی از چهره‌های پیشرو در صنعت رایانه بود. برند گوشی iPhone و سیستم عامل iOS از شناخته شده ترین محصولات شرکت اپل می‌باشد.

ایلان ماسک کارآفرین

ایلان ماسک
ایلان ماسک کار خود را به عنوان برنامه نویس و با راه اندازی PayPal آغاز نمود. وی هم اکنون مدیر و موسس شرکت‌های پیشگام در زمینه تکنولوژی های پیشرفته چون Tesla و SpaceX می‌باشد.

مایک زاکلبرگ فیسبوک

مارک زاکربرگ
مارک زاکربرگ موسس شرکت facebook و صاحب یکی از پر کاربرترین شبکه‌های اجتماعی یعنی Instagram می باشد. اپلیکیشن WhatsApp نیز به دست این شرکت، مدیریت می‌شود.

۶ دلیل برای شرکت در این وبینار

۱- علاقه‌مندید تا فرزندانتان در مواجه با مسائل مختلف روزمره، راه حل‌هایی مناسب و خلاقانه داشته باشند و به راحتی د‌چار احساس غم، خشم و ترس نشوند.

۲- آموزش های متداول را جوابگوی نیازهای فرزند خود نمی‌دانید.

۳- با آموزش بازی محور آشنایی دارید و علاقه‌مندید تا فرزندانتان در حین بازی‌های سرگرم کننده و به شکل کاربردی آموزش ببینند تا خلاقیت و استعداد‌های آنها هر چه بیشتر کشف، حفظ و شکوفا شود.

۴- تغییرات روز افزون تکنولوژی را در جهت تغییرات مشاغل آینده می‌دانید و دغدغه آموزش فرزندان خود را برای آمادگی آن‌ها در جهت مشاغل آینده دارید.

۵- فرزندانتان در زمینه چگونگی کارکرد ماشین‌ها و فناوری‌های اطراف خود کنجکاوند و حتی دست به ساخت کاردستی‌های مختلف می‌زنند و شما می‌خواهید پاسخی مناسب دریافت نمایند تا هر روز با اعتماد به نفس بیشتری راه خود را ادامه دهند.

۶- فرزندانتان در حال حاضر علاقه زیادی به استفاده از تکنولوژی‌های روز جهان نشان می‌دهند و می‌خواهید به شکل صحیح و کاربردی با آن آشنا شوند.

با شرکت در این وبینار چه چیزهایی به دست خواهم آورد؟

۱- آشنایی با سیستم های آموزشی بازی محور STEM با ربات و همچنین کدنویسی اسکرچ با ربات از سوی پیشروبات 

 ۲- دریافت مشاوره رایگان آموزشی در جهت تعیین سطح و انتخاب آموزش مناسب برای فرزندتان

۳- تخفیف ۲۰ درصدی حضور در کلاس‌های آنلاین در کنار دیگر تخفیف‌ها

۴- تخفیف ۵ درصدی خرید ربات و پک‌های آموزشی در کنار دیگر تخفیف‌ها

برگزار کننده:

لوگوی پیشروبات

پیشروبات با شعار «از امروز قدم در راه فردا بگذاریم» و با بیش از ۱۷ سال سابقه درخشان، در زمینه آموزش علم رباتیک، مفاهیم STEM و آموزش کدنویسی به گروه‌های سنی مختلف در مدارس، دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی، فعالیت می‌نماید. 
برنامه‌های آموزشی پیشروبات از پیش دبستانی شروع و تا دانشگاه ادامه دارد. واحد آموزش پیشروبات با هدف پرورش خلاقیت و شکوفایی استعدادها و همچنین بالا بردن توان علمی و مهارتی افراد، برای گروه‌های سنی مختلف، برنامه آموزشی متناسب با آن گروه مهیا نموده است.

ثبت نام 

با ارسال نام و نام خانوادگی فرزند خود و شماره تماس، نسبت به رزرو و اعلام آمادگی برای شرکت در این وبینار اقدام فرمایید.