نتایج هفتمین دوره "المپياد ربات‌های آموزشی"

روبات‌های انسان‌نمای رزمی‌کار (Pish-RoboOne)
شهر نام اعضاء تیم نام مدرسه رتبه
تهران پیشروبات گروه آزاد ۱
تهران مهدی کردی گروه آزاد ۲
کرج نوید کمالی لاسم، نیما کمالی لاسم دبستان شهید کبریایی ۳

 

روبات حل ماز دوپا
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مدرسه رتبه
۲ تهران پسرانه محمدصادق خان‌بابایی، علیرضا علیزاده دبیرستان میزان ۱
۳ کرج پسرانه کیارش لطفی دبستان شهید کبریایی
۳ کرج پسرانه متین یگانه صمدی دبستان البرز ۲
۴ تهران پسرانه امیرمهدی فروغی، محمدمهدی ارشدی، محمدمهدی زهره‌وند راهنمایی صلحاء ۳
۲ تهران پسرانه علیرضا محمودی‌نژاد، محمد جدایی، محمد باقریان دبیرستان میزان ۴
۴ تهران پسرانه محمدحسین موثقی‌نیا، مهدی شفیعی، علی نظری راهنمایی صلحاء ۵

 

برترين‌ تيم‌ها در مقطع دبستان

روبات جنگجو - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مدرسه رتبه
۳ کرج پسرانه امید شیراوژن، اشکان خنکدار دبستان ارشاد ۱
۳ کرج پسرانه آرین عبادیان، محمدحسین مختاری، امیرحسام تاجفر دبستان طباطبایی، دبستان شهید علافی‌ها ۲
۳ کرج پسرانه عارف علی‌نژاد دبستان امیرکبیر ۳
- تهران - امیرعلی مروجی، امیرصدرا نجفی گروه آزاد ۴

 

روبات جابجاکننده اجسام - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مدرسه رتبه
۱ اصفهان پسرانه علی مظفرنیا دبستان البرز ۱
- یزد دخترانه المیرا شاهرخی، بهناز کرمی، ثنا سید‌ابراهیمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز مجتمع ۲
- یزد پسرانه محمد موسوی، علیرضا خواجه‌زاده شرکت پیشگام سازه خلاق
- تفت پسرانه مهران منتظر، حسین آیتی‌زاده، محمد دهقانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز تفت
- تهران - سارا عامی‌مطلق، علی فدایی‌فرد، مرضیه فیلی گروه آزاد ۳
۱ تهران پسرانه کسری جباری، باربد ایمانی، آرین مجرد دبستان مهرآیین
- تفت پسرانه علی فلاح‌نژاد، محمدطاها صادقیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز تفت ۴
۳ کرج پسرانه دانیال حاتمیان، علی محمدخانی، محمد عشرت‌آبادی دبستان فرهنگ ۲
۳ تهران پسرانه محمدعطا دفتری، ایلیا لواسانی، محمدرضا سالاری دبستان صالحین ۵
۴ تهران پسرانه سپهر محمودی، علی آردیان ظاهری، سامان جانپرور خانه فرهنگ علم و صنعت

 

رالی ماشین‌های هوشمند (لاجیک) - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مدرسه رتبه
مرکزی بابلسر پسرانه اشکان بقایی آموزشگاه ارمگان ۱
- اردکان دخترانه فاطمه ذاکری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز اردکان
۳ کرج پسرانه محمدعماد کاظمی، یوسف دولت‌آبادی، عرفان رضائیان دبستان شهید کبریایی، دبستان رشد نو، دبستان شهید چراغی ۲
- ابرکوه پسرانه مهدی اوسطی، محمدرضا عادل، محمدرضا صالحی‌خواه پژوهش‌سرای شهید میربقائی
- کرج پسرانه امیرارسلان دهقان دبستان امیرکبیر
۲ تهران پسرانه احمد آرامش، بهراد بلندی دبستان جاوید ۳
- یزد پسرانه معین صفاری، امیرمحمد دقاقپور شرکت پیشگام سازه خلاق ۴
- یزد دخترانه المیرا شاهرخی، بهناز کرمی، ثنا سیدابراهیمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز مجتمع ۵

 

رالی ماشین‌های هوشمند (KRC) - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مدرسه رتبه
۶ تهران پسرانه آرمین توکلی دبستان شعبانیه ۱
۱ اصفهان دخترانه ریحانه نصر دبستان ندای اسلام ۲
۴ اصفهان پسرانه سهیل ارجمندکیا دبستان بوعلی ۳
۵ اصفهان پسرانه رامتین نمازی دبستان گل‌ها ۴

 

سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مدرسه رتبه
۲ اصفهان پسرانه محمدجواد کردگاری دبستان محمدامین ۱
- یزد پسرانه عرفان پورجعفری، علی سبیلی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز ۳ ۲
- تهران - محمدصدرا شکرانی گروه آزاد
- ابرکوه دخترانه فاطمه‌سادات موسویان، فاطمه صالح‌زاده پژوهش‌سرای شهید میربقائی ۳
۳ تهران دخترانه دلارام تقوی دبستان دین و دانش
- کاشان پسرانه مبین خادمی، علیرضا زرکار، علیرضا کافی دبستان شمس و مولانا
۳ کرج پسرانه امیر قهرمانیان دبستان البرز ۴
- تهران - امیرمحمد گرجی، پرهام سعیدی گروه آزاد ۵

 

برترين‌ تيم‌ها در مقطع راهنمايی و دبيرستان

 

روبات جنگجو - مقطع راهنمایی و دبیرستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مدرسه رتبه
- شاهین شهر پسرانه مهدی معظم دبیرستان استاد شهریار ۱
۴ تهران پسرانه مهدی بنی‌حاتم، سیدعلی احمدی‌ نژاد، علیرضا رمضانی راهنمایی احسان ۲
۴ تهران پسرانه محمد شریعتمداری، محمدمهدی اسدی راهنمایی احسان ۳
۵ اصفهان پسرانه مهدی محمدی راهنمایی بامداد ۴
روبات امدادگر هوشمند (لاجیک) - مقطع راهنمایی و دبیرستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مدرسه رتبه
- ابرکوه پسرانه محمد زارع، محمد منصوری، علی فاتحی پژوهش‌سرای شهید میربقائی ۱
- یزد پسرانه محمدصالح خاکباز، ناصر محمدباقری، سیدطاها حسینی شرکت پیشگام سازه خلاق ۲
- اردکان دخترانه زهرا ابوطالبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز اردکان ۳
- میبد دخترانه سارا آسایش، مائده افخمی، فاطمه اسلامی دبیرستان نمونه گل محمدی
- میبد دخترانه مهدیه یگانه، فائزه عمویی دبیرستان نمونه گل محمدی ۴
- یزد پسرانه عرفان حبیب‌زاده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز مجتمع ۵

 

روبات امدادگر هوشمند (KRC) - مقطع راهنمایی و دبیرستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مدرسه رتبه
۲ کرج دخترانه فاطمه مقدس‌بیات دبیرستان نمونه دولتی شهید پزشکی ۱

 

روبات کاوشگر کنترلی - مقطع راهنمایی و دبیرستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مدرسه رتبه
- شاهین شهر پسرانه سهیل باقرزاده دبیرستان استاد شهریار ۱
- تهران - عرفان دلاوری گروه آزاد ۲
۲ اصفهان پسرانه سجاد میرزاخانی دبیرستان ابوذر ۳
- یزد پسرانه محمدعلی عوض‌پور کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز مجتمع ۴
۳ کرج پسرانه محمدامیر راحت‌لو دبستان فرهنگ ۲
۱۳ تهران پسرانه مهران عزیزی، محمدحسین پورشرقی مقدم راهنمایی میعادنور ۵

 

سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع راهنمایی و دبیرستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مدرسه رتبه
۴ اصفهان پسرانه محمدرضا الوانی دبیرستان صارمیه ۱
۴ اصفهان پسرانه جواد جعفری راهنمایی میرداماد ۲
- کاشان دخترانه مریم مفیدی‌نژاد، مینا لامع، مهسا گلی‌زاده مجرد دبیرستان فرزانگان ۳
- کاشان پسرانه امیرحسین ناظمی، علی ناظمی راهنمایی نیکبخت ۴
- بندرعباس پسرانه امیرحسین دهقان، علیرضا ذاکری‌اصل راهنمایی نور ۵