پیشروبات

مرکــــز رباتیــــــک هوشمنـــــد افـــــزار
 
امروزه شاهد رقابت فشرده جوامع در دستیابی به تکنولوژی‌های برتر به مثابه منبع اصلی قدرت می‌باشیم. افراد تیزهوش و خلاق و صاحبان اندیشه‌های نو با تفکر واگرا از سرمایه‌های هر جامعه و ملتی هستند. از این رو در دهه‌های اخیر مطالعات و تحقیقات در زمینه تکنولوژی آموزشی و پرورش ذهن‌های خلاق بیش از هر زمان دیگر مورد توجه قرار گرفته است. در چنین فضایی شرکت هوشمندافزار با سابقه فعالیت در زمینه اتوماسیون صنعتی و با هدف ارتقاء‌ سطح دانش و مهارت‌های عمومی و ترویج علم روباتیک قدم در عرصه آموزش ساخت و طراحی روبات در سطوح مختلف نهاده است. شرکت هوشمندافزار برای نیل به این هدف ضمن بررسی دقیق کیت‌ها و برنامه‌های آموزشی روباتیک موجود در جهان، اقدام به گزینش و جمع‌آوری مناسب‌ترین مجموعه‌ها در این زمینه نموده است.
 
 

فعالیت‌های رباتیک ما:


  آموزش روباتیک در مدارس، آموزشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی
  تولید محصولات و پلتفرم های روباتیك
  ارائه بازوهای صنعتی و بازوهای همکار روباتیک
  ارائه محصولات آموزشی روباتیک از شرکت‌های معتبر دنیا
  ارائه و واردات انواع سنسورها، ماژول ها و قطعات روباتیک
  تجهیز کارگاه ها و تیم های روباتیک مدارس، دانشگاه ها و مراکز فنی و حرفه ای
  طراحی، مشاوره و اجرای پروژه های روباتیک صنعتی و غیرصنعتی
  مشاوره در زمینه مسابقات روباتیک نظیر روبوکاپ، فیراکاپ و مسابقات روباتیک خوارزمی
  تنها مرکز تخصصی ارائه و آموزش روبات های انسان نما در ایران
 
 
برنامه‌های آموزشی این شرکت از پیش‌دبستانی شروع و تا دانشگاه ادامه دارد. مجموعه های مباحث پایه‌ای آموزش رباتیك با مجموعه های OLLO ، IDEAS و KAI آغاز می‌گردد. برنامه آموزشی این مجموعه توسط متخصصان کره‌ای برای دوره‌های مختلف تحصیلی طراحی شده است و با هدف بهره‌وری هر چه بیشتر با هماهنگی و مشاوره متخصصان ایرانی با شرایط آموزشی موجود سازگار شده است.
در حال حاضر مدارس متعددی در شهرهای تهران، کرج، اهواز، ساری، کرمان، رفسنجان، یزد، بندرعباس و ... و همچنین در کشورهایی نظیر افغانستان و عراق تحت پوشش برنامه آموزشی این شرکت قرار دارند. همچنین شرکت هوشمندافزار نماینده شرکت‌هایی نظیرROBOTIS ، HOKUYO ، ALDEBARAN ، ROBOARD ، ROBOBUILDER و DEVANTECH می‌باشد و مفتخر است که سهم بزرگی از تأمین قطعات روباتیک دانشگاه‌ها، مراکز علمی و گروه‌های روباتیک را به عهده دارد.