نتایج استیم کاپ ایران 2018

یازدهمین المپیاد بین المللی پیشروبات

 
یازدهمین المپیاد بین‌المللی پیشروبات "STEAM CUP IRAN 2018" با شرکت ۶۰۳ دانش‌آموز از سنین ۶ تا ۱۸ سال و از شهرهای مختلف ایران و کشورهای همجوار، در قالب ۴۶۵ تیم در دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید.
یازدهمین المپیاد بین‌المللی پیشروبات دارای ۱۶ لیگ مختلف بود که ۴ لیگ آن به شکل خلاقانه برگزار گردید و شرکت‌کنندگان در رده‌های سنی مختلف سازه‌های خلاقانه خود را به عرصه رقابت آوردند.
در مراسم افتتاحیه این المپیاد برای اولین بار از ربات انسان نمای پیشرفته Pepper رونمایی شد.
 

مقطع پیش دبستانی، اول و دوم دبستان

لیگ جزیره گنج
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

سید علی اکبر کاظمی نژاد

دبستان جاوید تهران
۲

علی ترک زاده

آموزشگاه پیشگام سازه های خلاق یزد

شایان حیران

دبستان جاوید تهران
۳

کیان وفایی

دبستان جاوید تهران

آرتین رضاعلی

دبستان جاوید تهران
۴

بهراد خسروی

دبستان حضرت امیر تهران
۵

امیرحسین رضایی

آموزشگاه پیشگام سازه های خلاق یزد
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها

مقطع سوم تا ششم دبستان

لیگ اتومبیل های بدون راننده (لاجیک)
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱ فاطمه موسوی حسینی خانه رباتیک افغانستان هرات
۲ امیرحسین وکیلی زارچ آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
۳

طاها رامشی

سید حسین یزدانی

آموزشگاه شهید موسی بهمئی بهبهان اهواز
امیرحسین رضابنده لو آموزشگاه پژوهش قم
۴ رضا اکبری آموزشگاه شهید موسی بهمئی بهبهان اهواز

احمدرضا جریده

ابولفضل احمدیان مقدم

آموزشگاه شهید موسی بهمئی بهبهان اهواز
۵

حسین فعلی

علی فعلی

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
لیگ اتومبیل های بدون راننده (برنامه نویسی)
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱ بهار ابریشمی مقدم آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
۲

امیرحسین گودرزی

طه پورشهامی

دبستان پسرانه میزان تهران

علی اوصالی

زهرا اوصالی

مؤسسه دیباگران زنجان زنجان
۳ منتا فلاح دبستان دخترانه توسعه تهران
۴

علیرضا بیرامی

سید علی عرفان امجدی

دبستان میزان تهران
۵ هلیا رفایی آموزشگاه پیشروبات تهران
علیرضا شفیع زاده دبستان میزان تهران

سید حامد کشمیری ثابت

امیرمحمد قربانخانی

دبستان میزان تهران
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
ربات کارخانه ای
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱ امیررضا نوروزی آموزشگاه پیشروبات تهران
۲ امیرمهدی مرادی آموزشگاه پیشروبات تهران
۳

ستایش کمالی مقدم

الینا عباسی

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
آروین کاظم نژند آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
هیراد پورفیاض آکادمی رهام ماهشهر اهواز
۴

علی آذرباد

کیا کمانگر

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
۵ مهدی خسروی آموزشگاه علم و عمل تهران
آرین امینی آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج
محمدعرفان جهانیان آموزشگاه هیرمند رفسنجان
فرهان جاویدی آموزشگاه علم و عمل تهران
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
ربات های پله نورد
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

علی سینا رحیمی

آموزشگاه خانه رباتیک افغانستان
۲

محمدپویا حیدربخش

مجید ابوطالبی

آکادمی رهام ماهشهر اهواز
۳

محمدامین زارعی

محمدیاسین زارعی

آموزشگاه پژوهش قم

علی فعلی

رضا فعلی

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج

صدرا شاهرخی

مدرسه مهرآیین تهران
۴

پوریا جعفری

شایان الله کرمی

آموزشگاه دیباگران زنجان زنجان

حسین پورخنجر

محمدحسین حسین زاده

آموزشگاه شهید موسی بهمئی بهبهان اهواز

مهراد حسین زاده

مدرسه فرید تهران
۵

علیرضا فصیحی نیا

امیرطه جهانگیر

مدرسه مؤتلفه تهران

کسری کارخانه یوسفی

امیر رضا یارمحمدی

مدرسه جاوید تهران

امیرحسین خوارزمی

مدرسه فرید تهران

پویا شریفات

علیرضا رضوی زاده

آکادمی رهام ماهشهر اهواز

محمدحسین ناصریان

مدرسه مهرآیین تهران
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
سازه‌های خلاقانه مبتدی - دبستان
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱ کامراد نقیبی آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج
۲

امیرعلی کثیری

رادین معدلت

مدرسه مهرآیین تهران
۳

هومان رشیدی

علی اصفهانیان مقدم

مدرسه مهرآیین تهران
سید مصطفی میرعابدینی آموزشگاه ستاره فناوری نسل هوشمند تنکابن
۴ ساتیار رجبی آموزشگاه ستاره فناوری نسل هوشمند تنکابن

بنیامین اسماعیلی

آموزشگاه ذهن برتر شاهرود
۵ مهرسام زارعی آموزشگاه ستاره فناوری نسل هوشمند تنکابن
سازه های خلاقانه پیشرفته - دبستان
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

ریحانه جعفری

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج

سید مهدیار شیرازی

آموزشگاه پیشروبات تهران
۲

سید محمد وزیری

عطا نریمانی

مدرسه صالحین تهران
۳ حسن پورباقی آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج

سینا آذری

کوشا مقدم

مدرسه توسعه تهران
۴

امیررضا ایمانی

سیدعلی خلیلی فر

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج

ایلیا عشوریان

ایلیا علی نیا

مدرسه صالحین تهران

شهراد روحانی

پرهام کاظمی بالایی

مدرسه صالحین تهران
۵

هانیه کلینی

دینا خامه چی

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج
آدرین محمدزاده آموزشگاه پیشروبات تهران

آرمین ثروتی

مدرسه پند تهران

پردیس صمدی

مدرسه توسعه تهران

علی محسنی زنوزی

مدرسه صالحین تهران
دیپلم‌های افتخار سازه‌های خلاقانه - مقطع دبستان
دیپلم افتخار نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
بهترین ارائه اسما احسانی
مهسا شریفی
آموزشگاه خانه رباتیک هرات
کوشاترین تیم پارسا رضایی آموزشگاه پیشروبات تهران
بهترین کار گروهی

هلیا منصوری

ساحل پاکباز

مدرسه دخترانه توسعه تهران

مقطع متوسطه (دوره اول و دوم)

ربات های مریخ نورد
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

فرید بهاری جزیمق

فرهاد نوری

آموزشگاه دیباگران زنجان زنجان
۲

امیرمحمد حکیمیان

علی سبحان اردکانی

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
۳

علی اصغر درویش وند

دبستان میزان تهران
۴

مهدیس رستملو

حمیدرضا اسدی

آموزشگاه دیباگران زنجان زنجان
۵

علی حسینی

آموزشگاه خانه رباتیک اهواز
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
ربات های انباردار
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

محمدمهدی زمان پور

سید محمدمهدی میرقنبری

آموزشگاه پژوهش قم
۲

رضا پهلوان

آکادمی مدرن رهام ماهشهر اهواز
۳

امیرحسین فلاح

سیدمحسن میردهقان

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
۴

محمدمجتبی علیزاده نیا

محمد بقال زاده

آکادمی مدرن رهام ماهشهر اهواز
۵

امیرحسین پوراسماعیلی

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد

پویا چیت ساز

آموزشگاه پرسش تهران
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
ربات های امدادگر (لاجیک)
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

محمدمهدی صیدی

آموزشگاه دیباگران زنجان زنجان
۲

مهدی شامی

آموزشگاه دیباگران زنجان زنجان
۳

محمدحسین بادی

محمد حاجی

آموزشگاه پژوهش قم

رضا حیدری ریحانی

محمدحسن بیرونی

آکادمی رهام ماهشهر اهواز

هانیه فرحزادی

نگار نصرتی

مدرسه معلم تهران

ریحانه بهنیافر

کیانا وکیل زاده

مدرسه نور ایمان تهران
۴

زینب تبار

محمدحسین سلطانی

آموزشگاه پیشروبات تهران
۵

سیده زهرا واقفی

ثنا مقدم جهانگیری

مدرسه معلم تهران
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
ربات های امدادگر (برنامه نویسی)
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

علیرضا جعفری

آموزشگاه دیباگران زنجان زنجان
۲

پاول سرکیسیان

مدرسه نائیری تهران
۳

مهدی داوودی

آروین پناد

آکادمی رهام ماهشهر اهواز
۴

احمد محتشم متین

آموزشگاه پیشروبات تهران
۵

سارا عامی مطلق

مرضیه فیلی

آموزشگاه پیشروبات تهران
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
سازه های خلاقانه - مقطع متوسطه
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

امیرعلی رضایی

امیرمحمد رضایی

آموزشگاه سما رباتیک کرمان
۲

محمدنصیر زارع زاده

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
۳

عادل سلطان احمدی

عماد سلطان احمدی

آموزشگاه پیشروبات تهران
۴

علی حاج رضایی

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد

علی دزیانی

آموزشگاه ذهن برتر شاهرود
۵

بنیامین شریف روحانی

آموزشگاه پیشروبات تهران

آیدا فارسی

آتنا عسگری

مدرسه ندای زهرا تهران
دیپلم‌های افتخار سازه‌های خلاقانه - مقطع متوسطه
دیپلم افتخار نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
بهترین شبیه سازی بنیامین شریف روحانی آموزشگاه پیشروبات تهران
جذاب ترین ربات

آیدا فارسی

آتنا عسگری

مدرسه ندای زهرا تهران

لیگ های آزاد

ربات های انسان نما
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

محمد سپاسگزار

آموزشگاه پیشروبات تهران
۲

احمد محتشم متین

حمید صالحی

آموزشگاه پیشروبات تهران
۳ محمد مدینه ای آموزشگاه پیشروبات تهران
۴

عادل سلطان احمدی

عماد سلطان احمدی

آموزشگاه پیشروبات تهران
۵

لاوینیا شاخ وردیان

آموزشگاه پیشروبات تهران
ربات های غول آسا
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

سید محمد موسوی

امیرارسلان سراجه

آموزشگاه پیشگامان سازه خلاق یزد
۲

معین مهدی وهابیان

عباس سهیلی پور

دبستان پسرانه میزان تهران
۳

آرتین معمم

بردیا حمزه ای

دبستان پسرانه آل طه تهران
۴

امیرعلی حسین زاد

سید ایلیا ظفری

دبستان پسرانه مهرآیین تهران
همسترهای فوتبالیست
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱ محمد کیفری علمداری آموزشگاه پیشروبات تهران
۲

حامد نقی زاده

هادی وفایی نژاد

آموزشگاه پیشروبات تهران
۳

سید علی امامی

آموزشگاه پیشروبات تهران
۴

علی نجمی

آموزشگاه پیشروبات تهران
۵

امیرماهان شفیع یاری

عرفان شیخ سفلی

دبستان مؤتلفه تهران
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
لیگ خلاقانه ROBOTIS
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

فاطمه زهرا شاهرود نژاد

مدرسه ندای زهرا تهران
۲

ابولفضل مدیرروستا

آموزشگاه پیشروفناوران رایمند کرج
۳

عرفان پورجعفری

امیرارسلان سراجه

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
۴

سوگند احمدی

ملیکا اسدی

مدرسه ندای زهرا تهران
۵

یکتا ملاافضل

آسا رحیمی

مدرسه ندای زهرا تهران

مبینا بلوک اصلی

هلیا خدادادی

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج

هیوا ایروانی

طهورا نظریان رستمی

مدرسه ندای زهرا تهران