نتایج دهمین دوره "المپياد ربات‌های آموزشی"

دومین دوره‌ی مسابقات STEAM CUP آزاد ایران

 
با عنایت الهی دهمین دوره‌ی المپیاد ربات‌های آموزشی با موفقیت در روز جمعه ششم مرداد ماه برگزار گردید.
این دوره از المپیاد که در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار گردید، ۶۰۳ نفر در قالب ۴۶۸ تیم اجازه حضور یافتند.
لازم به ذکر است در مراحل آغازین این المپیاد، ۵۸۵ تیم پیش ثبت نام نمودند که از این میان ۴۶۸ تیم به مرحله پایانی راه یافتند.
در این دوره ۲۴۴ تیم در مقطع دبستان در روز جمعه بعدازظهر و ۲۲۴ تیم در مقطع متوسطه و STEAM CUP آزاد ایران در روز جمعه صبح به رقابت پرداختند.
 

لیگ های STEAMCUP

المپیک ربات های انسان‌نما
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

محمدرضا یزدان پناه

سید مهدی زره پوش

دبیرستان پسرانه میزان تهران
۲ امیرحسین روهنده آزاد تهران
۳

علی پوراسماعیلی

آزاد تهران
خلاقانه رباتیس
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

فروزان یزدیان

ریحانه مهریاب

راهنمایی دخترانه ندای زهرا تهران
۲

فاطمه سادات علوی نیا

دینا خلیلی

راهنمایی دخترانه ندای زهرا تهران

پریسا حسین نژاد

مرضیه قاسمی

آزاد تهران
۳

زهرا نظری

زهرا دریا گشت

آزاد تهران
۴

سوگند احمدی

ملیکا اسدی

راهنمایی دخترانه ندای زهرا تهران

فاطمه سادات علوی نیا

هیوا ایروانی

راهنمایی دخترانه ندای زهرا تهران
۵

محمد موسوی

عرفان پور جعفری

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها

لیگ های KAI ROBOT

برترين‌ تيم‌ها در لیگ آزاد

ربات های غول آسا
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱ محمد مدینه ای دبستان پسرانه فرید تهران
۲ محسن کریم زاده آموزشگاه پیشروبات تهران
۳

پارسا صفریان

عرفان احمدی

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج

لیگ های KAI ROBOT

برترين‌ تيم‌ها در مقطع متوسطه

ربات های مریخ نورد
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

امیررضا کولیوند

آرین نکونام

آموزشگاه علم و عمل تهران
۲

پارسا هادی زاده

سارا هادی زاده

آموزشگاه علم و عمل تهران
۳

محمد علی عوض پور

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد

مهرداد مریخ

سید حامد عاطف

دبستان خانه رباتیک افغانستان افغانستان
۴

محمد رضا بابا گلی

آزاد بابلسر
۵

یاسین کرد

محسن مقدم

آکادمی مدرن رهام ماهشهر
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
ربات های انباردار
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

اسماعیل ابراهیمی

مهدی بحرانی

آکادمی مدرن رهام ماهشهر
۲

امیرحسین قنواتی

امیررضا ولایتی

آکادمی مدرن رهام ماهشهر
۳

سیدعلی یاسر کاظمی

دبستان خانه رباتیک افغانستان افغانستان
۴

سید محمد جواد موسوی

محمد هوشیار

آموزشگاه پژوهش قم
۵

محمد حسین فدایی

سید سبحان ناصری

راهنمایی پسرانه احسان تهران
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
ربات های امدادگر (لاجیک)
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

مهدی شامی

مهدی صیدی

آموزشگاه دیباگران زنجان زنجان
۲

یزدان کریمیان

محمد بقال زاده

آکادمی مدرن رهام ماهشهر
۳

رضا ساداتی

حسین قاسمی

آکادمی مدرن رهام ماهشهر
۴

امید شیراوژن

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج
۵

علی اخوان

محمدحسین اخوان

آموزشگاه پژوهش قم
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
ربات های امدادگر (برنامه نویسی)
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

بنیامین باقری

راهنمایی پسرانه هشترودی تهران
۲

علیرضا جعفری

آموزشگاه دیباگران زنجان زنجان
۳

عرفان ابویی

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
۴

عارف رضایی

عرفان حبیب زاده

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
۵

سید محسن میر دهقان

امیرحسین فلاح

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
سازه های خلاقانه - مقطع متوسطه
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

محمد مهدی عبدی

محسن کاظمی

آموزشگاه پژوهش قم
۲

علی حاجی رضایی

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد

آرمین سلطانی

بنیامین شریف روحانی

آزاد تهران
۳

مبینا شاهپوری

آموزشگاه ستاره فناوری نسل هوشمند تنکابن

علیرضا صادقی علیایی

آزاد قائم شهر
۴

علی اسدی

آزاد تهران
۵

سید محسن میر دهقان

امیرحسین فلاح

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
دیپلم‌های افتخار سازه‌های خلاقانه - مقطع متوسطه
دیپلم افتخار نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
خلاقانه ترین ایده

مهسا سالاری

غزل لاهوتی

راهنمایی دخترانه شکوفه تهران

سید محسن میر دهقان

امیرحسین فلاح

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد

الهه رحیمیان

محمد علی رحیمیان

آموزشگاه پیشروبات تهران
جذاب ترین ربات

آرمین سلطانی

بنیامین شریف روحانی

آزاد تهران

علیرضا صادقی علیایی

آزاد قائم شهر

لیگ های KAI ROBOT

برترين‌ تيم‌ها در مقطع دبستان

ربات های کارخانه ای
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

طه پورشهامی

امیرحسین گودرزی زاده

دبستان پسرانه میزان تهران

محمدمجتبی علیزاده نیا

هیراد پورفیاض

آکادمی مدرن رهام ماهشهر
۲

امیررضا نوروزی

دبستان پسرانه اندیشه سفید تهران
۳

رادین میرخانی

سینا مفاخری

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج

محمدحسین علی اکبری

مهدی عزیزی

آموزشگاه پژوهش قم
۴

الینا عباسی

ستایش کمالی مقدم

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
۵

ایلیا فصیحی

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج

علی احیایی

دبستان پسرانه میزان تهران
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
ربات های پله نورد
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

امیرحسین پاک روان نژاد

آموزشگاه خانه رباتیک اهواز
۲

کیا کمانگر

علی آذر باد

آموزشگاه پیشگام سازه خلاق یزد
۳

امین کوزه کنانی

دبستان پسرانه میزان تهران

امیرعلی فراهی

دبستان خانه رباتیک افغانستان افغانستان
۴

سهیل احمدی سیف

آموزشگاه علم و عمل تهران

حسین بیگلری

امیرحسین عجملو

آموزشگاه دیباگران زنجان زنجان
۵

محمدامین یرفی

آموزشگاه خانه رباتیک اهواز

سینا مفاخری

رادین میرخانی

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
ربات های بدون راننده (لاجیک)
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

طاها محمدی

حمیدرضا اسدی

آموزشگاه دیباگران زنجان زنجان
2

آرین امینی

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج

مهدیس رستملو

آموزشگاه دیباگران زنجان زنجان

علی صادقیان

مهدی صادقیان

سازمان دانش‌آموزی کل استان یزد
(آموزشگاه خانه مشق علی امین)
یزد
۳

حامد نقی زاده

آموزشگاه پیشروبات تهران
۴

الشن بختیارانی

آموزشگاه پیشروبات تهران

فرهان جاویدی

آموزشگاه علم و عمل تهران
۵

هانی سلبعلیانپور

آموزشگاه علم و عمل تهران

سبحان ولیزاده

آموزشگاه علم و عمل تهران
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
ربات های بدون راننده (برنامه نویسی)
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

سید علی امامی

آموزشگاه پیشروبات تهران
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
سازه های خلاقانه - مقطع دبستان (گروه مبتدی)
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

آرتین اصغری شیروانی

امیرحسین احمدی

دبستان پسرانه جاوید تهران

کوشا مقدم

سینا آذری

دبستان پسرانه توسعه تهران

امیل محمودی

دبستان پسرانه نائیری تهران
۲

کسرا مالک پور

هومان رشیدی

دبستان پسرانه مهرآیین تهران

عباس سهیلی پور

دبستان پسرانه میزان تهران
۳

ارشیا آقا زینالی

آرش شعبانی

دبستان پسرانه پند تهران

سارا سادات باقری

آموزشگاه پیشروبات تهران
۴

حسین گودرزی

معین گل زرودی

آموزشگاه ستاره فناوری نسل هوشمند تنکابن

کوروش بحری

دبستان پسرانه پند تهران

پارسا داوودی

دبستان پسرانه رهیار پونک تهران
۵

دانیال اله بخش

امیررضا محرابیان

دبستان پسرانه جاوید تهران
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
دیپلم‌های افتخار سازه‌های خلاقانه - مقطع دبستان (گروه مبتدی)
دیپلم افتخار نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
خلاقانه ترین ایده

یوسف گودرزی

آموزشگاه آذرخش گستر لواسان لواسان

آدلینا زادوریان

دبستان دخترانه تونیان تهران
خوش ساخت ترین ربات

عباس سهیلی پور

دبستان پسرانه میزان تهران
بهترین تبلیغات محیطی

حسین گودرزی

معین گل زرودی

آموزشگاه ستاره فناوری نسل هوشمند تنکابن

امیل محمودی

دبستان پسرانه نائیری تهران
پیچیده ترین ربات

کوشا مقدم

سینا آذری

دبستان پسرانه توسعه تهران
بهترین ارائه

احمد رضا رحیم زاده

دبستان پسرانه جاوید تهران
جذاب ترین ربات

محمد جواد آقایی پور

علی کرمانی

دبستان پسرانه میزان تهران

کوشا مقدم

سینا آذری

دبستان پسرانه توسعه تهران

عاطفه رفیعی

دبستان دخترانه آل طه تهران
کاربردی ترین ربات

سارا سادات باقری

آموزشگاه پیشروبات تهران

ساینا الله یاری زاده

آموزشگاه پیشروبات تهران

کسرا مالک پور

هومان رشیدی

دبستان پسرانه مهرآیین تهران

ارشیا آقا زینالی

آرش شعبانی

دبستان پسرانه پند تهران
سازه های خلاقانه - مقطع دبستان (گروه پیشرفته)
رتبه نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
۱

علی اصغر درویش وند

دبستان پسرانه میزان تهران

ابوالفضل مدیر روستا

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج
۲

پاول سرکسیان

دوین طهماسیان

دبستان پسرانه نائیری تهران

امیرعلی حبیبی

آموزشگاه خانه رباتیک اهواز
۳

پرهام کاظمی بالانی

شهراد روحانی

دبستان پسرانه صالحین تهران

شایان هرویان

آموزشگاه پیشروبات تهران
۴

سهند بخشی

صالح طویلی

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج

آدریان محمد زاده

آموزشگاه پیشروبات تهران

علی فرید نیا

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج
۵

امیر مهدی محمد پور

محمد مهدی معیری

دبستان پسرانه میزان تهران

بییورق باغرامیان

دبستان دخترانه تونیان تهران
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها
دیپلم‌های افتخار سازه‌های خلاقانه - مقطع دبستان (گروه پیشرفته)
دیپلم افتخار نام اعضاء تیم نام مرکز شهر
خلاقانه ترین ایده

علیرضا رضایی

مهدیار شیخ علیزاده

دبستان پسرانه صالحین تهران
خوش ساخت ترین ربات

علی اصغر درویش وند

دبستان پسرانه میزان تهران

علی فرید نیا

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج

آدریان محمد زاده

آموزشگاه پیشروبات تهران
بهترین تبلیغات محیطی

پرهام کاظمی بالانی

شهراد روحانی

دبستان پسرانه صالحین تهران
پیچیده ترین ربات

علی اصغر درویش وند

دبستان پسرانه میزان تهران
بهترین ارائه

ابوالفضل مدیر روستا

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج

علی اصغر درویش وند

دبستان پسرانه میزان تهران
جذاب ترین ربات

محمد مهدی نصیری

پوریا کسایی نجفی

دبستان پسرانه میزان تهران

امیر مهدی محمد پور

محمد مهدی معیری

دبستان پسرانه میزان تهران
کاربردی ترین ربات

محمد عرفان پویا گهر

علی آقا بابا

دبستان پسرانه میزان تهران

بییورق باغرامیان

دبستان دخترانه تونیان تهران

هدیه قدیری

دبستان دخترانه صالحین تهران
هوشمند ترین ربات

علی فرید نیا

آموزشگاه پیشرو فناوران رایمند کرج