نتایج نهمين دوره "المپياد ربات‌های آموزشی"

اولین دوره‌ی مسابقات STEAM CUP آزاد ایران

المپیک ربات‌های انسان‌نما
شهر نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
تهران

علیرضا دمیرچی

امیرحسین انگورانی

محمدسجاد خان‌بابایی

متوسطه دوره دوم میزان ۱
تهران

امیرعلی کرمی

ندا مشایخی

علی صفری

گروه آزاد ۲
تهران

مریم نقدیانی

گروه آزاد ۳
کرج

سهیل دبیرزاده

محمدسینا عباسیان

مرکز رباتیک رایمند ربات ۴
تهران

محمدعلی کیانی

محمدمهدی کیانی

متوسطه دوره اول احسان ۵
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها

سازه‌های خلاقانه ROBOTIS
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- تهران - احمد محتشم متین گروه آزاد ۱
- یزد -

سید محمد موسوی

عرفان پورجعفری

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق ۲
- کرج - احسان جوانبخت مرکز رباتیک رایمند ربات ۳
۳ تهران پسرانه

طاها ناگهی

حمیدرضا ابدی

متوسطه دوره دوم مفید ۳
۴ تهران پسرانه

علی احمدی

علی داوری

امیرحسین مباشری

متوسطه دوره اول صلحاء ۴
۴ تهران پسرانه

علی ناصح

علی علی یار حسینی

امیررضا ظفرقندی

متوسطه دوره اول صلحاء ۵

دیپلم‌های افتخار سازه‌های خلاقانه ROBOTIS
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز دیپلم افتخار
- یزد -

سید محمد موسوی

عرفان پورجعفری

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق خلاقانه‌ترین ایده‌
- کرج - احسان جوانبخت مرکز رباتیک رایمند ربات خوش​ ساخت‌ترین ربات‌ها
- یزد -

سید محمد موسوی

عرفان پورجعفری

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق بهترین تبلیغات محیطی و دکورسازی
- تهران - احمد محتشم متین گروه آزاد پیچیده‌ترین ربات

برترين‌ تيم‌ها در مقطع دبستان

ربات‌های کارخانه‌ای - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- کرج - سالار زینلیان مرکز رباتیک رایمند ربات ۱
- کرج -

یسنا میرین بیگلو

فربد سحرگشا

رامتین خوشکار

مرکز رباتیک رایمند ربات
- کرج -

امیرسالار سامانی

مرکز رباتیک رایمند ربات ۲
۲ تهران پسرانه

محمد حسین آبشار

مهدی وجهی

سید متین حسینی

دبستان میزان ۳
- کرمان - امیرعلی رضایی مرکز رباتیک سماء رباتیک
- کرج -

امیر فتاحی

مرکز رباتیک رایمند ربات ۴
۲ تهران پسرانه

مانی نایبی

محمد عرفان رضایی

دبستان جاوید
- کرج -

سهند بخشی

پویان نوروزی

مرکز رباتیک رایمند ربات ۵
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها

اتومبیل‌های بدون راننده (لاجیک) - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- قم -

علی صالح زاده

مرکز آموزشی پژوهش ۱
- زنجان -

علیرضا جعفری

حمیدرضا اسدی

طه محمدی

مرکز رباتیک دیباگران زنجان ۲
۳ تهران دخترانه رژینا سلمانیان دبستان دخترانه صالحین ۳
۴ تهران -

علی آردیان طاهری

محمد غفاری

مرکز آموزشی علم و صنعت ۴
- اهواز - محسن جلالی زاده مرکز آموزشی خانه رباتیک ۵
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها

اتومبیل‌های بدون راننده (برنامه نویسی) - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- یزد -

امیرحسین فلاح

سید محسن میردهقان

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق ۱
۲ تهران پسرانه مهدی دانش‌فر دبستان معرفت هستی ۲
۲ تهران پسرانه

حمیدرضا زاهدی

آرش محمدی

دبستان جاوید
۵ تهران - محمد مبین کبودانی مرکز آموزشی علم و عمل ۳
۲ تهران پسرانه

علی محلوجی

سید امیرحسین حسینی

رضا کدخداشهریاری

دبستان میزان ۴
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها

ربات‌های پله‌نورد - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- ابرکوه -

شاهرخ استادنژاد

علی حسینی

علیرضا اکرمی

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق ۱
- ابرکوه -

امیرعباس قنبری

صوفیا معماریان

سید محمد رسولی

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق ۲
- اهواز -

محمدامین یرفی

امیرحسین سروش​مهر

مرکز آموزشی خانه رباتیک
- کرج - آرین امینی مرکز رباتیک رایمند ربات ۳
- اهواز - علی کوهی مرکز آموزشی خانه رباتیک
- یزد - مرتضی محمدی مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق ۴
- زنجان -

پویا بهمنی

محمود ضیائی

مرکز رباتیک دیباگران زنجان
- اهواز - محمد حسین لامی زاده مرکز آموزشی خانه رباتیک
۲ تهران پسرانه مبین محمدی دبستان پارسا
۵ تهران - سهیل احمدی مرکز آموزشی علم و عمل ۵
۲ تهران پسرانه

علی محلوجی

سید امیرحسین حسینی

رضا کدخداشهریاری

دبستان میزان
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها

سازه‌های خلاقانه - مقطع دبستان گروه مبتدی
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- کرج - امیر قهرمانیان مرکز رباتیک رایمند ربات ۱
- کاشان -

نگار عبایی

ریحانه سلمانی

رضوانه عصار

گروه آزاد ۲
۱ تهران پسرانه مانی سبزواری دبستان شهید فرهنگیان
- کرج - کیارش محمدی مرکز رباتیک رایمند ربات ۳
۸ تهران دخترانه ملانی مگردیچیان دبستان تونیان
۳ تهران پسرانه علی محسنی دبستان پسرانه صالحین
۱ تهران پسرانه

محمدمهدی هاشمی​پناه

محمدحسین هاشمی​پناه

دبستان شهید فرهنگیان ۴
- تنکابن / عباس‌آباد -

ستاره نصرالله​زاده

سپیده نصرالله زاده

مرکز رباتیک ستاره فناوری نسل هوشمند ۵
- کاشان -

مبینا مشمول

نرگس ابن علی

یگانه رحیمی

گروه آزاد
- کاشان -

کوثر عرب

کوثر سادات ابن​الرسول

ثنا کرسی

گروه آزاد
۲ تهران پسرانه امیرحسین واشقانی دبستان مصباح

سازه‌های خلاقانه - مقطع دبستان گروه پیشرفته
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
۲ تهران پسرانه علی اصغر درویش وند دبستان میزان ۱
۳ تهران پسرانه نیما مینویی دبستان پسرانه صالحین ۲
- کرج -

کسری مهرعلیزاده

امید رستگارفر

مرکز رباتیک رایمند ربات
۱ بندرعباس پسرانه

علیرضا جعفری فرد

ایلیا کرمشاهپور

دبستان نور ۳
۳ تهران دخترانه ترنم علیزاده دبستان دخترانه توسعه
۸ تهران پسرانه

پاول سرکیسیان

دوین طهماسیان

دبستان نائیری ۴
۱ ساری دخترانه صدف زارعی دبستان دخترانه پیشتازان کامپیوتر ایران
- کرج - پارسا افشاری مرکز رباتیک رایمند ربات
- تهران - مهدیه عسگری گروه آزاد ۵
- هرات (افغانستان) - محمد کاظمی مؤسسه تعلیمی خصوصی توحید
۲ تهران پسرانه

محمد مهدی معیری

علیرضا رمضانی

محمد مهدی نصیری

دبستان میزان

دیپلم‌های افتخار سازه‌های خلاقانه - مقطع دبستان گروه پیشرفته
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز دیپلم افتخار
- کرج - پارسا افشاری مرکز رباتیک رایمند ربات خلاقانه‌ترین ایده‌
- هرات (افغانستان) - محمد کاظمی مؤسسه تعلیمی خصوصی توحید
- زنجان -

علی اوصالی

زهرا اوصالی

مهدیس رستملو

مرکز رباتیک دیباگران زنجان خوش​ ساخت‌ترین ربات‌ها
۲ تهران پسرانه

محمد مهدی معیری

علیرضا رمضانی

محمد مهدی نصیری

دبستان میزان
۲ تهران پسرانه

امید فلاحی

محمد آهنگر

دبستان جاوید
۸ تهران دخترانه آماسیا نظریان دبستان تونیان
۱ بندرعباس پسرانه

محمد مهدی خاکزاده

مهدی حاجی پور

دبستان نور بهترین تبلیغات محیطی و دکورسازی
۱ ساری دخترانه صدف زارعی دبستان دخترانه پیشتازان کامپیوتر ایران بهترین ارائه‌
- تهران - مهدیه عسگری گروه آزاد
- یزد -

امیرحسین فلاح سید

محسن میردهقان

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق پیچیده‌ترین ربات‌
۸ تهران پسرانه

پاول سرکیسیان

دوین طهماسیان

دبستان نائیری
۲ تهران پسرانه

محمد مهدی معیری

علیرضا رمضانی

محمد مهدی نصیری

دبستان میزان

برترين‌ تيم‌ها در مقطع متوسطه

ربات‌های مریخ‌نورد - مقطع متوسطه
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
۱ تهران پسرانه

امیررضا پرورش

امیرحسین خطیبی

علی پازوکی

متوسطه دوره اول پیام ۱
۵ تهران -

سارا هادی​زاده

پارسا هادی​زاده

مرکز آموزشی علم و عمل ۲
۵ تهران - محمد رضایی مرکز آموزشی علم و عمل ۳
۱ بندرعباس پسرانه

محمدجواد دهقان

عباس براهیمی

متوسطه دوره اول نور
- یزد -

مرتضی محمدی

مصطفی محمدی

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق ۴
‍۱ بندرعباس پسرانه

مبین تیماس

علی رضایی

محمدامین عسگری

متوسطه دوره اول نور
- تهران -

لاوینیا شاخ وردیان

گروه آزاد
- تهران -

سارا عامی مطلق

علی فدائی فرد

گروه آزاد ۵
- کرج -

علی فریدنیا

مرکز رباتیک رایمند ربات
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها

ربات‌های امدادگر (لاجیک) - مقطع متوسطه

منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- یزد -

بهناز کرمی

فرانک بیشمار

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق

۱
- اهواز -

امیرحسین اصولیان

امیرحسین جمشیدی

حسین قاسمی

مرکز آموزشی خانه رباتیک ۲
- اهواز -

نوید قنواتی

محمد حیاتی​پور

علی​اصغر داوودی

مرکز آموزشی خانه رباتیک ۳
- کرمان -

محمد حسنی

پرهام شادمان

امیرحسین امینی

مرکز رباتیک سماء رباتیک

۴
۴ تهران دخترانه دینا خلیلی متوسطه دوره اول ندای زهرا ۵
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها

ربات‌های امدادگر (برنامه نویسی) - مقطع متوسطه
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- یزد -

عرفان حبیب زاده

عارف رضایی

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق

۱
- تهران -

احمد محتشم متین

گروه آزاد ۲
- اهواز -

آرین سالاری

مرکز آموزشی خانه رباتیک ۳
۱ بندرعباس پسرانه

محمدحسین احمدی​نژاد

محمدطاها رضایی

علیرضا نیری

متوسطه دوره اول نور

۴
۱ بندرعباس پسرانه

مسیح مکی آبادی

محمد صدیق محمودی

متوسطه دوره اول نور ۵
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها

ربات‌های انباردار - مقطع متوسطه
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- یزد -

محمدعلی عوض​پور

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق ۱
- کرمان -

محمدحسین حسین خانی

مرکز رباتیک سماء رباتیک ۲
۱ بندرعباس پسرانه امیر ابوطالبی متوسطه دوره اول نور ۳
- ابرکوه -

ابوالفضل ناجی

مجتبی کاظمی

امیرمحمد حصاری

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق
- کرج -

محمدامیر راحتلو

مرکز رباتیک رایمند ربات

۴
۱ بندرعباس پسرانه

محمدرضا یوسفی

متوسطه دوره اول نور ۵
فایل رتبه‌بندی تمام گروه‌ها

سازه‌های خلاقانه - مقطع متوسطه
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- قائم شهر - علیرضا صادقی علیایی گروه آزاد ۱
- لواسان -

عادل سلطان احمدی

عماد سلطان احمدی

مرکز رباتیک آذرخش گستر لواسان
۱۲ تهران دخترانه

فاطمه حاج​علیزاده

زهرا امانی

مائده طاهری

متوسطه دوره اول روشنگر ۲
- یزد - علی حاجی رضایی مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق
- کرج - امید شیراوژن مرکز رباتیک رایمند ربات ۳
- تهران -

علی اسدی

ثنا اسدی

گروه آزاد
۴ تهران دخترانه

زهرا خسروی

فاطمه علوی نیا

متوسطه دوره اول ندای زهرا ۴
۱ تهران پسرانه

شهاب الدین موحدی

محمد حسین دیبایی

متوسطه دوره اول پیام
۴ تهران دخترانه

هیوا ایروانی

فرناز نوری

نگار مکتب دار

متوسطه دوره اول ندای زهرا
۱ تهران دخترانه

ریحانه دره باغی

ریحانه صمدی

متوسطه دوره اول شکوفه
- کرج - آرش حقیقی مرکز رباتیک رایمند ربات ۵

دیپلم‌های افتخار سازه‌های خلاقانه - مقطع متوسطه
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز دیپلم افتخار
۴ تهران دخترانه

هیوا ایروانی

فرناز نوری

نگار مکتب دار

متوسطه دوره اول ندای زهرا خلاقانه‌ترین ایده‌ها
۴ تهران پسرانه امیرعباس آوندصالحی متوسطه دوره اول احسان
۱ تهران دخترانه

ریحانه دره باغی

ریحانه صمدی

متوسطه دوره اول شکوفه خوش​ ساخت‌ترین ربات‌ها
۴ تهران دخترانه

زهرا خسروی

فاطمه علوی نیا

متوسطه دوره اول ندای زهرا
- تنکابن / عباس‌آباد -

مبینا شاپوری

رز قاسم​زاده

مرکز رباتیک ستاره فناوری نسل هوشمند بهترین‌های تبلیغات محیطی و دکورسازی
۱ تهران پسرانه

شهاب الدین موحدی

محمد حسین دیبایی

متوسطه دوره اول پیام بهترین ارائه
- کرج - آرش حقیقی مرکز رباتیک رایمند ربات پیچیده‌ترین ربات‌ها