نتایج هشتمین دوره "المپياد ربات‌های آموزشی"

ربات‌های انسان‌نمای رزمی‌کار (Pish-RoboOne)
شهر نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
کرج کیارش لطفی مرکز رباتیک رایمند ربات ۱
تهران مریم نقدیانی گروه آزاد ۲
یزد

محمدمهدی ابراهیمی

فائزه ابراهیمی

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق ۳
تهران آرین رعنایی دبستان پویندگان ۴

 

ربات حل ماز دوپا
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- کرج -

محمدحسین مختاری

آرین عبادیان

مرکز رباتیک رایمند ربات

۱
۲ تهران پسرانه

سید مجید قهرودی

امیرحسین انگورانی

محمدسجاد خان‌بابایی

متوسطه دوره دوم میزان ۲
۳ تهران پسرانه

محمدحسین سلیمانی

مهدی رحیم زاده

متوسطه دوره دوم مفید

 

برترين‌ تيم‌ها در مقطع دبستان

 

ربات جابجاکننده اجسام - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- تهران -

سارا عامی مطلق

مرضیه فیلی

گروه آزاد ۱
۲ تهران پسرانه

سید متین حسینی

مهدی وجهی

محمدحسین آبشار

دبستان میزان ۲
۵ تهران پسرانه امیرمهدی نظری دبستان معرفت هستی ۳
۲ تهران پسرانه

امیر مسعود آشوری

سید محمد غضنفری

مهدی برادران ستارزاده

دبستان میزان ۴
۲۲ تهران پسرانه

امیرحسین روهنده

علی رضا خوش کشت

دبستان سلام شهدای خلیج فارس
۵ تهران پسرانه فرهود فرشچی دبستان معرفت هستی
۲ تهران پسرانه

محمد طه آبشار

محمدمتین شفیع زاده

امیرحسین میرقاسمی

دبستان میزان
۳ تهران دخترانه

سارا محتشم

یاسمینا قادری

ساره عزتی پور

دبستان دخترانه صالحین ۵
۵ تهران پسرانه آریا هاشمی تهرانی دبستان معرفت هستی
- هرات (افغانستان) -

عبدالبصیر اسماعیل زاده فرزند عبدالرئوف

مهدی اسماعیل زاده فرزند محمدرفیع

مؤسسه توحید

 

رالی ماشین‌های هوشمند (لاجیک) - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- کرج پسرانه

ادیب ولی

امیرمحمد تارتار

امین اکبرنیا

دبستان خلاق ۱
۱ کرج پسرانه

سید مهدی جعفری

پرهام ناشر

امیرمحمد نورآبادی

دبستان راز دانش ۲
- ابرکوه پسرانه

محمد صالح خواه

محمد قیومی‌زاده

مهدی حیاتی

دبستان شاهد
- قم پسرانه علی صالح زاده دبستان نمونه دولتی شهید میرزائیه ۳
۱ تهران پسرانه آرتین زندنیا دبستان شهید فرهنگیان
- تهران -

امیرحسین واحدی

میلاد مرادی

پارسا حدادیان

گروه آزاد
- ابرکوه -

فائزه اکرمی

امیرعلی حاجی‌زاده

امیرمحمد صالح خواه

پژوهش‌سرای دانش‌آموزی شهرستان ابرکوه ۴
۲ تهران پسرانه

عادل هاشمی

امیر مهدی شایان راد

پارسا رئیس قاسم

دبستان جاوید
- کرج -

عرشیا قدیانی

عرشیا علوی

مرکز رباتیک رایمند ربات
- تهران - سهیل احمدی مرکز آموزشی علم و عمل ۵
- تهران -

هستی بخت

نرگس کرامتی

گروه آزاد

 

رالی ماشین‌های هوشمند (KRC) - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- تهران - سید محمد حسینی گروه آزاد ۱
۲ تهران پسرانه

امیرمهدی غلامی

متین زارع بیدکی

حمیدرضا زاهدی

دبستان جاوید ۲

 

ربات پله‌نورد - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
۳ تهران پسرانه

حامد نقی زاده

هادی وفایی نژاد

دبستان مفید ۱
- ابرکوه پسرانه

سید محمد عظیمی

امیرمهدی محمدی

علیرضا فلاح‌زاده

دبستان شاهد
۵ تهران پسرانه

امیرمهدی دانشفر

مهدی محمودی

پارسا نوروزی

دبستان معرفت هستی
- تهران -

علی غفوری

محمدمبین کبودانی

مرکز آموزشی علم و عمل ۲
۲ تهران پسرانه محمد مدینه‌ای دبستان فرید
۲ تهران پسرانه

رادین زارع

باربد لطیفی

یاسین قاسمی

دبستان جاوید ۳
۲ تهران پسرانه

احسان کاکاوند

حسین مصطفی زاده

دبستان میزان
۲ تهران پسرانه

طاها خاکباز

سینا قندی

دبستان میزان ۴
۲ تهران پسرانه

علی آگاهی

پدرام نوری

محمدحسین کیان منش

دبستان میزان
- بافق -

نفیسه زینلی

ریحانه زمان پور

مرکز رباتیک شهرستان بافق
- مشهد - یوسف عرب اسدی گروه آزاد ۵
- کاشان پسرانه

علی وعیدی

سبحان نقادی

امیرحسین مؤدب

دبستان چهارده معصوم

 

سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع دبستان گروه مبتدی
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
۸ تهران دخترانه لیا خاچیکیان دبستان تونیان ۱
۱ ساری دخترانه صدف زارعی دبستان دخترانه پیشتازان کامپیوتر ایران ۲
- لواسان پسرانه عماد سلطان احمدی دبستان ولی‌عصر(عج)
۸ تهران دخترانه

لاوینیا شاخ وردیان

پیونیک خداوردیان

دبستان تونیان ۳
۸ تهران دخترانه نائیرا یعقوبیان دبستان تونیان ۴
۱ ساری دخترانه

الناز یوسفی

دنیز محمدزاده

دبستان دخترانه پیشتازان کامپیوتر ایران ۵

 

سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع دبستان گروه پیشرفته
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
۴ کرج دخترانه هلنا شیرازی نژاد دبستان نگین البرز ۱
۳ تهران دخترانه ترنم علیزاده دبستان دخترانه توسعه ۲
- تهران - سارا عامی مطلق گروه آزاد ۳
- تهران -

سارا هادی زاده

پارسا هادی زاده

مرکز آموزشی علم و عمل ۴
۱ تهران پسرانه

پویا امیدوار

امیرعلی جعفری

دبستان شهید فرهنگیان ۵

 

دیپلم​های افتخار سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع دبستان گروه مبتدی
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز دیپلم افتخار
۱ بندرعباس پسرانه

ابوالفضل عزیزی

علی دهقانی

علی بصیریان

دبستان نور خلاقانه​ترین ایده‌
۸ تهران دخترانه آنابل آبنوسی دبستان تونیان خوش​ ساخت​ترین ربات‌ها
۸ تهران دخترانه نائیرا یعقوبیان دبستان تونیان
۲ تهران پسرانه امیرکیا صابری دبستان پویندگان
۱ ساری دخترانه

الناز یوسفی

دنیز محمدزاده

دبستان دخترانه پیشتازان کامپیوتر ایران بهترین تبلیغات محیطی و دکورسازی
۳ تهران پسرانه

مهدی یار شیخ علی زاده

محمد علی خسروی

علیرضا رضایی

دبستان پسرانه صالحین بهترین ارائه‌ها
۲ تهران پسرانه هادی جابری دبستان جاوید

 

دیپلم​های افتخار سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع دبستان گروه پیشرفته
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز دیپلم افتخار
۳ تهران پسرانه نیما مینویی دبستان پسرانه صالحین خلاقانه​ترین ایده‌
- کاشان -

محمد عارف خانی

فاطمه عارف خانی

دبستان کوثر خوش​ ساخت​ترین ربات‌ها
۵ تهران پسرانه عرشیا مرتاض دبستان معرفت هستی
- کاشان پسرانه سیدآرشام سید حسینی دبستان کاشانه‌مهر
۳ تهران پسرانه

بنیامین شریف روحانی

امیروحید تبریزی

مانی رستمی

دبستان پسرانه صالحین
۱ ساری دخترانه

الهام ابراهیمی

سیده زهرا ایزدی

دبستان دخترانه پیشتازان کامپیوتر ایران بهترین تبلیغات محیطی و دکورسازی
۲ تهران دخترانه

مبینا عزیزیان

کیمیا آقاطاهر

آرتمیس اخوان نیاکی

دبستان هستی بهترین ارائه‌
- تهران -

امیررضا آذریون

پارسا زمانی

پارسا هادی

گروه آزاد پیچیده‌ترین ربات‌

 

برترين‌ تيم‌ها در مقطع راهنمايی و دبيرستان

ربات کاوشگر کنترلی - مقطع متوسطه
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- کرمان -

امیرحسین امینی

پرهام شادمان

محمد حسنی کبوتر خوانی

مرکز رباتیک سماء رباتیک ۱
۱ تهران پسرانه محمدمهدی میوه چی دبستان همت ۲
- اردکان -

مرتضی محمدی

مصطفی محمدی

مرکز رباتیک شهرستان اردکان ۳
۱ بندرعباس پسرانه

علی رحمانیان

رسول ماهی

محمدحسین داستان

متوسطه دوره اول نور ۴
۱ بندرعباس پسرانه

سینا بهمن زاده

امیررضا حمزه وی

علی اکبر بایگان

متوسطه دوره اول نور
۱ بندرعباس پسرانه

محمدرضا چگینی

طاها کمالی

متوسطه دوره اول نور ۵

 

ربات امدادگر هوشمند (لاجیک) - مقطع متوسطه

منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- ابرکوه پسرانه

علیرضا نعمتی

مهدی اوسطی

شاهرخ استاد نژاد

متوسطه دوره دوم ابن سینا

متوسطه دوره دوم سید جمال

متوسطه دوره دوم شاهد

۱
- بابلسر - محمدرضا باباگلی مرکز آموزشی ارمگان ۲
- ابرکوه دخترانه

زهرا رضاییان

زهرا زارع زاده

متوسطه دوره دوم نمونه دولتی امام صادق (ع) ۳
- ابرکوه پسرانه

مجتبی اکرمی

ابوالفضل ناجی

علیرضا زارع زاده

متوسطه دوره دوم امام خمینی (ره)

متوسطه دوره دوم شهید مقیمی

متوسطه دوره دوم شاهد

۴
۴ تهران دخترانه الهه قندی متوسطه دوره اول ندای زهرا ۵
۱ بندرعباس پسرانه

امیرحسین رستگار

محمدحسین نوروزی

حسین عابدینی

متوسطه دوره اول نور
۱ بندرعباس پسرانه

سینا بهمن زاده

امیررضا حمزه وی

علی اکبر بایگان

متوسطه دوره اول نور
۱ بندرعباس پسرانه علی خواجه متوسطه دوره اول نور

 

ربات امدادگر هوشمند (KRC) - مقطع متوسطه
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
هیچ کدام از تیم‌های شرکت کننده نتوانستند حداقل امتیاز مورد نیاز را کسب نمایند.

 

ربات انباردار - مقطع متوسطه
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- یزد -

محمد نبی زاده

فرشاد غروری

امیرحسین برزگری

مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق ۱
۴ تهران پسرانه

محمد عطا دفتری فرد

امیرحسین خرسند نیا

متوسطه دوره اول احسان ۲
۴ تهران پسرانه

محمدعلی کیانی

محمد جواد آیت الهی

متوسطه دوره اول احسان ۳
- ابرکوه پسرانه

ابوالفضل ناجی

عیسی حسن‌زاده

امیرمهدی فلاح‌زاده

متوسطه دوره دوم شهید مقیمی

متوسطه دوره دوم شاهد

متوسطه دوره دوم سید جمال

۴
۱ بندرعباس پسرانه

سید مرتضی پارسائیان

رضا نعمت الهی

متوسطه دوره اول نور
۱ بندرعباس پسرانه

ابوالفضل برتینا

محمدرضا یوسفی

متوسطه دوره اول نور ۵

 

سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع متوسطه
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- تهران - احمد محتشم متین گروه آزاد ۱
- کرج پسرانه امید شیراوژن متوسطه دوره اول ارشاد ۲
- یزد - عرفان پورجعفری مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق
- قم دخترانه فاطمه صالح زاده متوسطه دوره اول نمونه دولتی شهید قضائیه ۳
- تهران - باربد دهقان مرکز آموزشی علم و عمل ۴
۱ تهران پسرانه

شهاب الدین موحدی

محمدحسین دیبایی

متوسطه دوره اول پیام
- کرج -

آرش حقیقی

کیان فرهادی

مرکز رباتیک رایمند ربات ۵

 

دیپلم​های افتخار سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع متوسطه
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز دیپلم افتخار
- لارستان پسرانه

نیما شریفی

امید انصاری فر

محمدجواد نصری

متوسطه دوره اول طلایه‌داران لارستان خلاقانه​ترین ایده‌ها
- یزد - علی حاجی رضایی مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق
- یزد - رضا مودتی مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق
- تهران - باربد دهقان مرکز آموزشی علم و عمل خوش​ ساخت​ترین ربات‌ها
- کاشان -

محمدامین حلاجی

محمدحسین سید باقری

متوسطه دوره اول شاهد
- گرمسار -

حسین ایوبی

امیرحسین صفری

مرکز رباتیک آرون
- لواسان پسرانه عادل سلطان احمدی متوسطه دوره اول علامه طباطبایی بهترین‌های تبلیغات محیطی و دکورسازی
۱ بندرعباس پسرانه

علیرضا نیری

محمدحسین احمدی نژاد

متوسطه دوره اول نور
- کرج -

آرش حقیقی

کیان فرهادی

مرکز رباتیک رایمند ربات بهترین ارائه
- تهران - احمد محتشم متین گروه آزاد پیچیده‌ترین ربات‌ها
- کرج پسرانه امید شیراوژن متوسطه دوره اول ارشاد
- یزد - عرفان پورجعفری مرکز رباتیک پیشگام سازه خلاق