نتایج هفتمین دوره "المپياد ربات‌های آموزشی"

روبات‌های انسان‌نمای رزمی‌کار (Pish-RoboOne)
شهر نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
تهران سيد امین‌عباس سید شهابی دانشگاه علمی-کاربردی کوشا ۱
بندرعباس حسین عابدینی راهنمایی نور ۲
یزد مهدی ابراهیمی یزدی، فائزه ابراهیمی یزدی شرکت پیشگام‌ سازه خلاق ۳

 

روبات حل ماز دوپا
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- یزد - سید محمدطاها حسینی، علیرضا شکاری شرکت پیشگام ‌سازه خلاق ۱
۳ کرج پسرانه علیرضا مهری، محمدرضا گنجعلی، احمدرضا فروزان‌فر دبیرستان علامه طباطبائی
۲ تهران پسرانه هادی نوابی، علی جعفری، علی رسائی‌فرد دبیرستان میزان ۲
۲ تهران پسرانه علیرضا علیزاده، علیرضا موحدی‌نژاد، محمدصادق خان‌بابایی دبیرستان میزان ۳
۴ تهران پسرانه محمدعلی هوشیاری، سید محمد شاهان‌دشتی، محمد ظفرمند راهنمایی صلحاء
۴ تهران پسرانه محمدمهدی ملک‌زاده، امین محترم، امیرحسین سرخوش راهنمایی صلحاء ۴
۴ تهران پسرانه امیرحسین مباشری، علی احمدیه، علی داوری راهنمایی صلحاء
۸ تهران پسرانه عرفان رجبی، امیرحسین رجبی، علیرضا عاملی راهنمایی نبی‌اکرم ۵

 

برترين‌ تيم‌ها در مقطع دبستان

روبات جنگجو - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
۱ کرج پسرانه دانیال روانبخش، سید مهدی جعفری، پارسا یاورفر دبستان راز دانش ۱
- یزد - سینا آسایش، امیرارسلان سراجه شرکت پیشگام سازه خلاق ۲
۱ کرج پسرانه محمدحسین مختاری دبستان شهید علافی‌ها ۳
- تهران - بیتا شهسوار، امیرعلی پارسا مرکز آموزشی علم و عمل ۴

 

روبات جابجاکننده اجسام - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
۳ کرج پسرانه دانیال حاتمیان، علی محمدخانی دبستان فرهنگ ۲ ۱
- تهران - سارا عامی‌مطلق، مرضیه فیلی، فاطمه علی‌پور گروه آزاد
- یزد - علی توکلی، شایان حسینی شرکت پیشگام سازه خلاق ۲
- یزد - محمد موسوی، علیرضا خواجه‌زاده شرکت پیشگام سازه خلاق
۲ تهران پسرانه آرش رضاعلی، امیرعلی خاتمی دبستان جاوید ۳
۱ تهران پسرانه عرفان زیوری دبستان مهرآئین
- تفت - سجاد هاشم‌بیگی، محمدحسین دهقان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز تفت ۴
۳ کرج پسرانه علی جوانشیر، آرش حقیقی دبستان فردوسی
۱ تهران پسرانه ایلیا ارشدی، امیرعلی صنعتگر، علی بهبودی دبستان مهرآئین ۵
۱ تهران پسرانه آرین مجرد، آبتین اعتمادی، کسری جباری دبستان مهرآئین
- بابلسر - اشکان بقایی آموزشگاه ارمگان

 

رالی ماشین‌های هوشمند (لاجیک) - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- یزد - محمد نبی‌زاده، فرشاد غروری شرکت پیشگام سازه خلاق ۱
- صدوق پسرانه امیرحسین ابوترابی، امیرعباس ابوترابی دبستان معلم
- ابرکوه - فاطمه صالح‌زاده، علی صالح‌زاده دبستان دخترانه شهید آدمی، دبستان شهید حق‌دوست ۲
- ابرکوه پسرانه محمدرضا صالح‌خواه، امیرمحمد صالح‌خواه، امیرمهدی فلاح‌زاده دبستان شهید حق‌دوست ۳
- یزد - فاطمه بین‌آبادی، زهرا سادات عابدین‌خواه شرکت پیشگام سازه خلاق ۴
- یزد - بهار ابریشمی شرکت پیشگام سازه خلاق ۵

 

سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع دبستان گروه مبتدی
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
۱ تهران پسرانه پویا امیدوار، امیرعلی جعفری دبستان شهید فرهنگیان ۱
۱ تهران پسرانه حسام الدین اکبری دبستان شهید فرهنگیان ۲
- هرات (افغانستان) - علی ارشد فرزند محمدنبی، محمدمهدی فرزند غلام‌رضا مؤسسه توحید
۳ تهران دخترانه ترنم علیزاده، هلیا نصیری، مبینا مظاهری دبستان دخترانه توسعه ۳
۵ تهران پسرانه عرشیا مرتاض، امیرکسرا حسن‌نجفی دبستان معرفت هستی
۳ تهران دخترانه مهدیه ابوترابی، مانیا خمسه دبستان دخترانه صالحین ۴
- کیش پسرانه محمدحسین اکبری، متین سرمدی دبستان الغدیر ۵

 

سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع دبستان گروه پیشرفته
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- یزد - علی حاجی رضایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز ۴ ۱
۴ کرج دخترانه هلنا شیرازی‌نژاد دبستان نگین البرز ۲
- یزد - علی سبیلی شرکت پیشگام سازه خلاق ۳
۳ کرج پسرانه محمدعماد کاظمی، دانیال عطایی دبستان شهید کبریایی ۴
۳ کرج پسرانه یوسف دولت‌آبادی دبستان رشد نو
۲ یزد پسرانه علی بابائی، سینا قاسمی دبستان شهید ابوترابی، دبستان شهیدان طاهری‌زاده ۵

 

دیپلم​های افتخار سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع دبستان گروه مبتدی
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز دیپلم افتخار
۳ تهران پسرانه رادین علیمی، نیما مینویی، امیرسام خان‌اف دبستان پسرانه صالحین خلاقانه​ترین ایده‌ها
۲ تهران پسرانه بنیامین باقری دبستان پارسا
۵ تهران پسرانه باربد لقمانی، مانی فیروزی دبستان معرفت هستی
۲ تهران پسرانه ماهان شکری، مانی بیرجندی دبستان دکتر معین
۳ تهران دخترانه ترانه حکیمی دبستان دخترانه توسعه خوش ساخت​ترین روبات‌ها
۲ تهران پسرانه آترین مزینانی دبستان جاوید
۱ تهران پسرانه امیرحسین یوسفی دبستان مهرآئین
۳ تهران دخترانه ریحانه گودرزی دبستان دخترانه توسعه بهترین‌ تبلیغات محیطی و دکورسازی
۳ تهران پسرانه رادین علیمی، نیما مینویی، امیرسام خان‌اف دبستان پسرانه صالحین بهترین ارائه
۳ تهران دخترانه صدف زمردیان دبستان دخترانه صالحین پیچیده‌ترین روبات

 

دیپلم​های افتخار سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع دبستان گروه پیشرفته
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز دیپلم افتخار
- یزد - سروش سماوات شرکت پیشگام‌سازه خلاق خلاقانه​ترین ایده‌ها
- کاشان - فاطمه عارف‌خانی، امیرمحمد عارف‌خانی آموزشگاه robosys
۱ ساری دخترانه الهام ابراهیمی، هستی شفیعی، دایانا پوررضا دبستان دخترانه پیشتازان کامپیوتر ایران
۲ تهران دخترانه مبینا عزیزیان دبستان هستی
- صدوق پسرانه امیرحسین فلاح، سید محسن میردهقان دبستان شهید رجایی
۱ تهران پسرانه امیررضا پرورش، علی پازوکی دبستان پیام
۳ تهران - دلارام تقوی، ایلیا تقوی دبستان دین و دانش دخترانه خوش ساخت​ترین روبات‌ها
۳ کرج پسرانه نوید کمالی، نیما کمالی، کیارش لطفی دبستان شهید کبریایی
- تهران - برنا رحمانی گروه آزاد
- تهران - مهیار ملاکی گروه آزاد
- تهران - آرتین ظفر رسید نظام گروه آزاد
۱ تهران پسرانه محمدحسین دیبایی، شهاب‌الدین موحدی دبستان همت بهترین‌های تبلیغات محیطی و دکورسازی
- صدوق پسرانه علی رفیعی دبستان رضوی
- کاشان پسرانه محمدحسین سیدباقری، سید سبحان صادق‌نقادی دبستان چهارده معصوم
۳ تهران - دلارام تقوی، ایلیا تقوی دبستان دین و دانش دخترانه بهترین ارائه‌ها
۱ تهران پسرانه علیرضا میرشفیعیان دبستان مهرآئین
- صدوق پسرانه علی رفیعی دبستان رضوی پیچیده‌ترین روبات

 

برترين‌ تيم‌ها در مقطع راهنمايی و دبيرستان

روبات جنگجو - مقطع راهنمایی و دبیرستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- یزد - رامتین نمازی، محمدصالح خاکباز شرکت پیشگام سازه خلاق ۱
۳ تهران پسرانه علی عمرانی، سروش لطفی، علی طباطبایی راهنمایی صالحین ۲
۱ تهران پسرانه سید محمدعلی سید خاموشی، محمدمتین خوش‌اخلاق، علی شهریاری راهنمایی پیام ۳
۲ تهران دخترانه ملیکا بحرانی، بهار صعودی، سارا امین‌فر راهنمایی معلم ۴

 

روبات امدادگر هوشمند (لاجیک) - مقطع راهنمایی و دبیرستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- یزد - المیرا شاهرخی، بهناز کریمی، سنا سیدابراهیمی شرکت پیشگام سازه خلاق ۱
- بابلسر - محمدرضا باباگلی آموزشگاه ارمگان ۲
۳ کرج پسرانه آرین عبادیان، امیرحسام تاج‌فر راهنمایی رشد ۹، راهنمایی حکیم فردوسی
- تهران - نیما متقی گروه آزاد ۳
- یزد - علی دهقان، عماد دهقان شرکت پیشگام سازه خلاق ۴
- یزد - عادل روح‌بخش شرکت پیشگام سازه خلاق ۵
۱ بندرعباس پسرانه محمدجواد سراسر، رضا بوران راهنمایی نور

 

روبات امدادگر هوشمند (KRC) - مقطع راهنمایی و دبیرستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
- تهران - امیرعلی مروجی گروه آزاد ۱
۱ بندرعباس پسرانه امیرحسین رستگار، امیررضا حمزه‌وی راهنمایی نور ۲

 

روبات کاوشگر کنترلی - مقطع راهنمایی و دبیرستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
۳ کرج پسرانه آرین عبادیان، امیرحسام تاج‌فر راهنمایی رشد ۹، راهنمایی حکیم فردوسی ۱
- تفت - مهران منتظر، علی فلاح‌نژاد، طاها صادقیان پژوهش‌سرای دانش‌آموزی شهرستان تفت
- یزد - محمدعلی عوض‌پور شرکت پیشگام سازه خلاق ۲
- اردکان - مصطفی محمدی، مرتضی محمدی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز اردکان
- تهران - عرفان دلاوری گروه آزاد ۳
۱ بندرعباس پسرانه رضا حسینی، محمدمهدی مهدویان راهنمایی نور ۴
- میبد پسرانه محمدمهدی ناظری، محمد ناظمی، محمدجواد سلطانی دبیرستان استعداد درخشان شهید رحیمی‌فر ۵

 

سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع راهنمایی و دبیرستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز رتبه
۱ تهران پسرانه محمدامین قاسم​زاده، محمدعلی شجاعی راهنمایی پیام ۱
۱ بندرعباس پسرانه محمدرضا مرادی، ابوالفضل بریتنا راهنمایی نور ۲
- یزد - رضا مودتی شرکت پیشگام سازه خلاق ۳
- یزد - علی​اصغر حسینی شرکت پیشگام سازه خلاق ۴
- کاشان - نرگس ملایی، فاطمه زهتابی، هانیه مستوری پایگاه بسیج سمیه ۵

 

دیپلم​های افتخار سازه‌های خلاقانه (Demo League) - مقطع راهنمایی و دبیرستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم نام مرکز دیپلم افتخار
۵ تهران دخترانه نرگس خداشناس، بشری‌سادات نقوی، مهسا‌سادات حبیبی‌نژاد راهنمایی رضوان خلاقانه​ترین ایده‌ها
- ابرکوه دخترانه زهرا زارع‌زاده، زهرا رضائیان دبیرستان نمونه دولتی امام صادق (ع)
- کاشان - فاطمه زیبنده، فاطمه تعظیمی، فاطمه بینش پایگاه بسیج سمیه
- کاشان پسرانه علی اکبر کافی، مبین خادمی، علیرضا زرکار راهنمایی نور ثامن
۱۲ تهران دخترانه نازنین‌سادات نجفی، مهدیه‌سادات میرهاشمی، محدثه بنی‌اسدی راهنمایی روشنگر خوش​ ساخت​ترین روبات
۱۲ تهران دخترانه فاطمه راغب، زهرا ولدخانی راهنمایی روشنگر بهترین‌های تبلیغات محیطی و دکورسازی
۱۲ تهران دخترانه نازنین‌سادات نجفی، مهدیه‌سادات میرهاشمی، محدثه بنی‌اسدی راهنمایی روشنگر
- کاشان - فاطمه زیبنده، فاطمه تعظیمی، فاطمه بینش پایگاه بسیج سمیه
۱ بندرعباس پسرانه آصف صادق‌زاده راهنمایی نور بهترین ارائه