نتایج پنجمین دوره "المپياد ربات‌های آموزشی"

روبات پله‌نورد - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم شماره گروه نام مدرسه رتبه
- گنبد کاووس پسرانه مهیار حاجتی ۶ تربیت ۱
۱ تهران پسرانه متین داغیانی، سروش صادقی،
عطا هادی
۱۲ همت ۲
۲ تهران پسرانه محمدصدرا میرشریفیان، محمدعلی فراهانی ۱۸ جاوید ۳
۶ تهران پسرانه سپهر شاد آرام، آرمین روستان ۲۰ شعبانیه
- کرج پسرانه عرفان رضاییان ۵ شهید چراغی ۴
- گنبد کاووس پسرانه علیرضا علوی ۷ تربیت
- نیشابور پسرانه محمدرضا حامد حیدری، مهدی معاشری ۸ پسرانه سماء
- کرمان دخترانه آیدا مهرابیان، مهرآفرین کاظمی،
یاسمین سلیمانی
۲ پیشگامان کامپیوتر ایران ۵
- نیشابور پسرانه امیرحسین اخروی، مازیار ابراهیم‌نژاد، امیرعلی عیدانی ۹ پسرانه سماء

 

روبات جابجاکننده اجسام (مقدماتی) - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم شماره گروه نام مدرسه رتبه
- کرمان پسرانه پرهام شادمان، امیرحسین امینی،
محمد حسنی
۹ شهید مهدوی ۱
- نیشابور پسرانه امیرحسین سکاکی، پیام ذیروح ۱۲ پسرانه سماء
- کرمان پسرانه محمدحسین رضایی، علی محمدی،
پدرام موسی‌زاده
۸ شهید مهدوی ۲
۱ تهران پسرانه سروش مسعودی، حسین پاکدامن،
امیرپارسا خادم المله
۴۹ همت
- تفت پسرانه علی فلاح‌نژاد، مهران منتظر ۱۴ کانون پرورش فکری استان یزد
مرکز تفت
۳
- تهران پسرانه کسری حسنی، بردیا میرعرب‌شاهی ۵۳ گروه آزاد ۴
- تهران پسرانه ایلیا رحیمی، ایلیا شریعت‌جعفری ۵۴ گروه آزاد
- کرج پسرانه متین یگانه صمدی،
مهرشاد شمیل‌زاده
۱۵ البرز،
شهید نامجو
۵
۶ تهران پسرانه سروش تقی‌پور، کیارش بیات‌افشار ۴۳ شهید بهشتی

 

رالی ماشین‌های هوشمند (لاجیک) - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم شماره گروه نام مدرسه رتبه
- تهران پسرانه پارسا علی‌محمدی ۴ گروه آزاد ۱
- رفسنجان پسرانه محمد تقوی،‌
محمد کمالی، کسری کمالی
۳ شاهد،
پورجندقی
۲
- نیشابور پسرانه معین هادیانی، مهدی رحمانی ۲ پسرانه سماء ۳

 

رالی ماشین‌های هوشمند (KRC) - مقطع دبستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم شماره گروه نام مدرسه رتبه
- کرج پسرانه نوید کمالی‌لاسم، نیما کمالی‌لاسم،
کیارش لطفی
۱ شهید کبریایی  ۱
۶ تهران پسرانه علی بختیاری‌زاده، فرزام صبریان،
آرمین توکلی
۳ شعبانیه ۲
۲ تهران پسرانه امیرشایان میزانی، امیررضا خلجزاده،
محمدرضا مهرانی
۲ پویندگان ۳

 

برترين‌ تيم‌ها در مقطع راهنمايی

 

 

روبات جابجاکننده اجسام (پیشرفته) - مقطع راهنمایی
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم شماره گروه نام مدرسه رتبه
۱۲ تهران پسرانه حسن عبدالرحیم‌خان، سعید نعیمی‌پور،
مهدی صادقی
۸ ثامن‌الحجة (ع) ۱
- گنبد کاووس پسرانه حمیدرضا قلعه‌قافی، علیرضا قلعه‌قافی ۵ البرز ۲
۱ تهران پسرانه آریا ابوالحسنی، مسعود راعی ۱۰ همت ۳
- تهران پسرانه سیدمحمدحسن یوسفی، محمدحسین حاجیان ۷ خانه فرهنگ علم و صنعت ۴
۱ تهران پسرانه محمد پاکدامن، محمدامین شاه‌بیدکی ۶ پيام ۵
روبات امدادگر هوشمند (لاجیک) - مقطع راهنمایی
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم شماره گروه نام مدرسه رتبه
- کرج دخترانه فاطمه مقدس بیات ۱ ترنم دانش ۱
- کرج پسرانه مهرشاد نبی‌زاده،
محمد محمدی
۲ حضرت انیس،
ارشاد
۲
- بافق پسرانه محمدطاها حسینی، ناصرمحمد باقری،
وحید فرجیان
۳ کانون پرورش فکری استان یزد
مرکز بافق
۳
۱۲ تهران پسرانه محمدحسین پورشرقی، یوسف ایروانی،
حسین روستایی
۶ میعاد نور ۴
- بافق پسرانه عادل روحبخش ۴ کانون پرورش فکری استان یزد
مرکز بافق
۵

 

روبات امدادگر هوشمند (KRC) - مقطع راهنمایی
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم شماره گروه نام مدرسه رتبه
۱۲ تهران پسرانه حمیدرضا مسعودی فر، محمدمهدی جنیدی،
سیدمحمدعرفان حسینی
۱ ميعاد نور ۱
۱۲ تهران پسرانه احسان اصغر اقا غفاری، مرتضی عبدی کیا،
محمدرضا صادقی
۳ ثامن‌الحجة (ع) ۲

 

روبات کاوشگر کنترلی - مقطع راهنمایی
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم شماره گروه نام مدرسه رتبه
- یزد پسرانه علی‌اصغر حسینی ۶ کانون پرورش فکری استان یزد
مرکز مجتمع
۱
۱۲ تهران پسرانه آرین صفایی، علی ظهیری ۲۶ میعاد نور ۲
۱ تهران پسرانه محمدامین قاسم‌زاده، محمدعلی احمدی فر،
امیرعلی ابراهیمی
۱۴ پیام ۳
۲ تهران پسرانه سینا دهقان‌نیری، هاتف رحیمی،
کسرا صادقی
۱۸ دکتر هشترودی ۴
۱۲ تهران پسرانه مهران عزیزی ۲۲ میعاد نور ۵

 

برترين‌ تيم‌ها در مقطع دبیرستان

 

روبات امدادگر هوشمند (KRC) - مقطع دبیرستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم شماره گروه نام مدرسه رتبه
- تهران پسرانه مهدی کردی، اسماعیل چشمه خاور ۲ گروه آزاد ۲

 

روبات کاوشگر کنترلی - مقطع دبیرستان
منطقه شهر نوع نام اعضاء تیم شماره گروه نام مدرسه رتبه
- کرج پسرانه فائز رحمانی، شایان سلطانی ۱ دکتر معین  ۱